Nasza kadra

mgr Karol Jagielski

Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Nauczyciel fizyki, matematyki i informatyki. Od początku wiązał swoje plany życiowe z nauczaniem. Aktualnie uczy fizyki i informatyki w II Liceum Ogólnokształcącym im. gen. Władysława Andersa w Chojnicach. Poza tym od 2009 roku uczestniczy w projekcie „Zdolni z Pomorza”, w którym prowadzi lekcje fizyki dla najwybitniejszych uczniów z regionu. Ponadto ukończył wiele kursów takich jak kurs doskonalący dla nauczycieli z zakresu pracy z uczniem szczególnie uzdolnionym czy szkolenie pt. ”Polscy nauczyciele w CERN”, które było organizowane przez CERN w Genewie oraz Ośrodek Rozwoju Edukacji, oprócz tego ukończył liczne warsztaty i szkolenia z neurodydaktyki. Ma na koncie wiele sukcesów, jego uczniowie praktycznie co roku zostają laureatami najbardziej wymagających olimpiad z fizyki, a ich wyniki matur plasują się w czołówce województwa. Uczy z pasji, wiedzę oraz umiejętności przekazuje w sposób przystępny dla każdego. Na zajęciach panuje luźna atmosfera z dużą dawką humoru, dzięki czemu nikt się nie boi zapytać gdy czegoś nie rozumie, a przedmiot staje się przyjemny.  Na pewno dzięki jego nowoczesnym metodom nauczania każdy zrozumie materiał i świetnie poradzi sobie na maturze.

mgr Wojciech Krajecki

Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Skończył dwuletnie studium pedagogiczne. Aktualnie uczy chemii w II Liceum Ogólnokształcącym im. gen. Władysława Andersa w Chojnicach. Bardzo dobrze wie jak przygotować do matury i na czym się skupić na zajęciach, ponieważ od 2006 roku jest egzaminatorem egzaminu maturalnego. Ponadto ukończył liczne kursy takie jak „Przygotowanie uczniów do matury z chemii” czy warsztaty dotyczące metod aktywizujących w nauczaniu chemii. Jego uczniowie uzyskują wysokie wyniki na maturze, a niektórzy zostają laureatami różnych olimpiad o zasięgu krajowym. Bardzo cierpliwy i miły nauczyciel, podchodzi do uczniów zawsze z szacunkiem. Dzięki swemu wieloletniemu stażowi z pewnością przygotuje do matury na najwyższym poziomie.

mgr Karol Łukowicz

Młody nauczyciel z pasją, który świeżo ukończył studia. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Nauczyciel biologii oraz chemii. Aktualnie uczy biologii w II Liceum Ogólnokształcącym im. gen. Władysława Andersa w Chojnicach. Mimo swojego krótkiego stażu już może pochwalić się sukcesami takimi jak kilku laureatów Pomorskiej Ligi Zadaniowej, których to do tego konkursu przygotował. Jest on osobą powszechnie lubianą, znaną ze swojego zapału i bardzo profesjonalnego przygotowania do prowadzonych zajęć. Jest bardzo spokojny i cierpliwy, dzięki czemu nawet najbardziej toporni uczniowie są w stanie zrozumieć cały materiał, który ma przygotowany.  Rozszerza zagadnienia, które są wymagane na maturze o materiały dodatkowe, które bardzo ułatwią późniejszy start na studiach, bez jednoczesnego zmniejszenia jakości nauczania do matury. Znany jest z bardzo dokładnego przygotowywania się do zajęć oraz umiejętności przekazania nawet najtrudniejszych zagadnień w prosty sposób.

© SmartFiZyKa. Wszelkie prawa zastrzeżone