O nas:

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą skupiająca najlepszych nauczycieli, z wieloletnim doświadczeniem oraz odpowiednim podejściem. Nasza kadra może się pochwalić bardzo wysokimi wynikami na maturze uzyskanymi przez uczniów, którzy dzięki nim trafiają później na najlepsze uczelnie w Polsce. Staramy się prowadzić nasze zajęcia na najwyższym poziomie, tak aby przygotować Was do matury najlepiej, jak to możliwe.

 

Co robimy?

Prowadzimy kursy z fizyki, chemii i biologii, a niedługo planujemy również rozpocząć warsztaty informatyczne dla uczniów szkół podstawowych. W zależności od przerabianego materiału oraz potrzeb grupy nasze zajęcia prowadzone są stacjonarnie lub online, na specjalnie do tego przeznaczonej platformie Clickmeeting. Wysoki poziom naszych lekcji spowodowany jest również przez dobrze dopasowane i świetnie przygotowane materiały dydaktyczne, umożliwiające dalszy rozwój poza zajęciami, w domu.

Jak wyglądają kursy?

Kursy, które prowadzimy, służą głównie przygotowaniu do egzaminów zewnętrznych, ale nadadzą się świetnie również dla uczniów, którzy chcą po prostu poszerzyć horyzonty. Dzięki fachowej kadrze, wyniki uzyskane na maturze, przez uczestników kursu, zapewnią miejsca na najlepszych uczelniach w Polsce, a wiedza oraz umiejętności, które nabywają, przydaje się im w przyszłym życiu. Dzięki naszym zajęciom przygotujesz się do egzaminu lub lekcji, powtarzając materiał, ucząc się i poznając nowe sposoby rozwiązywania zadań.

Zapraszamy!

© SmartFiZyKa. Wszelkie prawa zastrzeżone